Warning: ob_start(): non-static method wpGoogleAnalytics::get_links() should not be called statically in /home/users/jest-spoko/public_html/e-perkusja.pl/wp-content/plugins/wp-google-analytics/wp-google-analytics.php on line 245
Jak oddzielić prawą rękę od lewej - ciąg dalszy | e-Perkusja.pl

Jak oddzielić prawą rękę od lewej – ciąg dalszy (059)

Kolejny rytm, w którym masz możliwośc poćwiczenia osobnej pracy lewej ręki względem hi-hatu.Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojego bloga.

Odpowiedzi: 2 do wpisu “Jak oddzielić prawą rękę od lewej – ciąg dalszy (059)”

 1. Szymon pisze:

  Witaj! :) Mam prośbę. Ostatnio zacząłem się uczyć oddzielać prawą rękę od lewej. I znalazłem ten filmik http://e-perkusja.pl/rytmy-dla-poczatkujacych/jak-oddzielic-prawa-reke-od-lewej-ciag-dalszy-059/ bardzo mi się podoba ten rytm tylko na wiele sposobów próbowałem go zagrać ale nie udało mi się nawet na kartce zapisałem co uderzasz ale nie wyszło. I mam prośbę taką czy mógł byś mi wysłać na mój e-mail szym1614@wp.pl wszystko po kolei jak ten rytm zagrać? Chodzi mi w co uderzać itd. Z góry dzięki.
  Pozdrawiam Szymon. :)

 2. Kamil pisze:

  Witaj

  Pod pierwszym filmem są nutki do tego rytmu. Jeśli są za małe i ich nie widać to powiększ „plusem”, który jest nad nimi.

  Czasem tych nut nie widać w jakiś mało popularnych przeglądarkach, dlatego najlepiej otwórz te strone w np. FireFoxie.

  Pozdrawiam

Zostaw odpowiedź


Warning: Illegal string offset 'solo_subscribe' in /home/users/jest-spoko/public_html/e-perkusja.pl/wp-content/plugins/subscribe-to-comments/subscribe-to-comments.php on line 304

Subskrybuj bez komentowania

Subskrybuj kanał RSS Follow me on Twitter!